Календар новин

<< < червень 2016 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
червень 2016

25 червень 2016

Щоденна робота працівників Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» (м. Ужгород) - Роланд Газі

У даній статті ми розповімо про роботу помічника-консультанта Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» Роланда Газі. Одним з головних напрямків його правової роботи є допомога громадянам у відносинах з енергетиками.

Детальніше...

Щоденна робота працівників Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» (м. Ужгород) (2 частина)

У другій частині нашої розповіді про правову роботу Івана Балога, працівника Центру правової інформації та консультацій, який працює з ромським населенням (і не тільки) в Управлінні праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради, ми розповімо про таке.

 

Детальніше...

20 червень 2016

Щоденна робота працівників Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» (м. Ужгород)

Сьогодні мова йтиме про роботу юриста-консультанта Центру Балог Івана Івановича, який працює згідно графіку прийому в Управлінні праці та соціального захисту населення м. Ужгород три рази на тиждень, консультуючи ромів які звертаються по допомогу.

Детальніше...

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".