Календар новин

<< < червень 2016 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 26
27 28 29 30      
25 червень 2016

Щоденна робота працівників Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» (м. Ужгород) - Роланд Газі

У даній статті ми розповімо про роботу помічника-консультанта Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» Роланда Газі. Одним з головних напрямків його правової роботи є допомога громадянам у відносинах з енергетиками.

Детальніше...

Щоденна робота працівників Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» (м. Ужгород) (2 частина)

У другій частині нашої розповіді про правову роботу Івана Балога, працівника Центру правової інформації та консультацій, який працює з ромським населенням (і не тільки) в Управлінні праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради, ми розповімо про таке.

 

Детальніше...

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".