Календар новин

<< < листопад 2016 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
16 листопад 2016

Ромські змішані шлюби за національністю!

Століттями для всіх поколінь світу змішані шлюби були проблематичними. Коли ти не розумієш іншу культуру, самобутність, традиції та існуючі правила співжиття між жінкою та чоловіком, постає питання змішаних шлюбів за національною приналежністю. У світі багато конфліктів з приводу національності та релігії.

Детальніше...

Чому ж ромів женуть звідусіль?

Чому ж ромів женуть звідусіль?

Існує багато теорій щодо походження ромів, найправдивішою, на мою думку, та судячи з досліджень науковців про ромську мову, - то ми з Індії. Ромська мова, яку я знаю, стверджує це мені тому, що багато слів співпадають з мовою хінді. 

Детальніше...

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".