Календар новин

<< < лютий 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        


Про нас

Карпатське Агентство Прав Людини «Вестед»

Карпатське Агентство Прав Людини «Вестед» - неприбуткова громадська організація, яка працюєу сфері прав людини з 1998 року (http://www.kaplvested.info).

 

Наша мета: Розширення можливостей системи захисту прав людини в Україні, сприяння розвитку демократії, громадянського суспільства, транскордонної співпраці та координації діяльності інституцій з питань регіонального розвитку та захисту прав людини щодо ефективного впровадження спільних програм та проектів регіонального, державного та міжнародного значення.

 

Діяльність:

З 1998 по сьогодні організація діє за такими основними напрямками:

Детальніше...

Закарпатське обласне молодіжне ромське об’єднання «Романі черхень» («Ромська зірка»).

Адреса, контакти: м. Ужгород, вул. Ужанська 80, тел.: 050-538-02-41, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Мета та напрями діяльності:

 

Мета (згідно статуту) -  здійснення діяльності спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів ромської громади.

 

Основні напрями (згідно статуту) - здійснення діяльності спрямованої на організацію культурної, оздоровчої, спортивної роботи, соціально-культурний розвиток ромської молоді Закарпатської області; юридичний захист прав та свобод ромської молоді згідно чинного законодавства України; проведення мистецьких фестивалів ромської молоді та ін.

 

Детальніше...

Товариство ромів Закарпаття «Рома»

Громадська організація “Товариство ромів Закарпаття “Рома” є першою організацією ромів на Закарпатті. Організація зареєстрована 21 червня 1993 року Управлінням юстиції в Закарпатській області.

 

Організація створилася з метою впливу на формування та розвиток соціальної активності ромського населення нашого краю, відродження культури та ремесел ромського народу.

 

За час діяльності організації було проведено різноманітні акції, серед яких: проведення Закарпатського обласного фестивалю “Романі Ватра” – 1990-1996 рр.; проведення кубку Закарпатської області по футболу серед циганських команд – 1989 р., 1992 р., 1995 р.; створення циганського ансамблю “Сонячна Радванка” – 1991 р., який є лауреатом численних фестивалів та конкурсів фольклорної музики; створення у 1998 році Недільної ромської школи та ін.

Детальніше...

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".