Календар новин

<< < березень 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Про нас

Карпатське Агентство Прав Людини «Вестед»

Карпатське Агентство Прав Людини «Вестед» - неприбуткова громадська організація, яка працюєу сфері прав людини з 1998 року (http://www.kaplvested.info).

 

Наша мета: Розширення можливостей системи захисту прав людини в Україні, сприяння розвитку демократії, громадянського суспільства, транскордонної співпраці та координації діяльності інституцій з питань регіонального розвитку та захисту прав людини щодо ефективного впровадження спільних програм та проектів регіонального, державного та міжнародного значення.

 

Діяльність:

З 1998 по сьогодні організація діє за такими основними напрямками:

 

 

  • Ініціативи з розвитку місцевої демократії (ініціювання впровадження інструментів участі громадян у місцевому самоврядуванні; просвіта виборчих процедур; активізація і підтримка місцевих ініціатив; впровадження «6 принципів доброго управління» тощо).

 

  • Освітньо-просвітницький напрям (заснування та підтримання діяльності студентської юридичної клініки “Альтернатива” (з 2001 р.) та студентської юридичної клініки у справах захисту прав біженців (з 2003 р.); організація та проведення семінарів, тренінгів, конференцій; видання просвітницьких буклетів, брошур, посібників).

 

  • Громадська приймальня (правова допомога надається: соціально незахищеним групам населення, шукачам притулку, НУО; "жертвам" корупції).

 

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".