Календар новин

<< < лютий 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        


«Проблеми ромів Ужгорода – типові для усієї країни»

Мирослав Горват -  про першочергові потреби й успіхи ромського наслення 

 

Детальніше...

Кіно-тур «Роми, яких ви не знали»

Фільм «Сім історій успішних ромських жінок України – саме з такою назвою розпочався кіно-тур «Роми, яких ви не знали» містами та селами Закарпатської області.

 

Детальніше...

Цыганский образ жизни

Для многих людей цыганский образ жизни - это все негативное что только существует на Земле. Цыганский образ жизни! Не вижу разницы между цыганским или украинским, могу различить только по социально-экономическому уровню жизни. На улицах украинские «личности» встречают только самый бедных цыган, не замечая других.

Детальніше...

Поминальная скрипка… То, о чем не все говорят, а иногда и не стоит…

Удивительный город Ужгород, город, который многие сравнивают с Вавилоном: слияние, противоборство и противостояние культур, традиций, нравов… Каждый голос в этом потрясающем оркестре интересен и неповторим - самобытен, загадочен. Вот - одна из красок, полутонов, почти загадок. Ее нам приоткроет человек, глубоко понимающий и чувствующий эти интонации. Давайте слушать, а главное - слышать…

 

Детальніше...

Ромські змішані шлюби за національністю!

Століттями для всіх поколінь світу змішані шлюби були проблематичними. Коли ти не розумієш іншу культуру, самобутність, традиції та існуючі правила співжиття між жінкою та чоловіком, постає питання змішаних шлюбів за національною приналежністю. У світі багато конфліктів з приводу національності та релігії.

Детальніше...

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".