Календар новин

<< < грудень 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Щоденна робота працівників Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» (м. Ужгород) - Роланд Газі

У даній статті ми розповімо про роботу помічника-консультанта Центру правової інформації та консультацій при товаристві «Романі черхень» Роланда Газі. Одним з головних напрямків його правової роботи є допомога громадянам у відносинах з енергетиками.

До прикладу, протягом червня 2016 року Роланд Газі допомагав ромській родині Тирпак Л., яка проживає у багатоквартирному будинку по вулиці Ужанській, 85 у мікрорайоні «Радванка», привести у відповідність до нормативних вимог систему використання електроенергії у квартирі. У результаті, родина Тирпак Л. отримала всі необхідні дозволи від Ужгородського  міського РЕМу та встановила лічильник електроенергії (на фото).

 

 

Співпраця ромських громадських активістів з товариством «Закарпаттяобленерго» у напрямку встановлення вуличного освітлення у ромських поселеннях Ужгорода активно тривала і протягом червня 2016 року. Днями, громадський активіст «Об’єднання ромів Ужгорода» та працівник Центру правової інформації та консультацій Роланд Газі домовився про встановлення двадцяти п’яти стовпів по вулицях Ужанській та Малоужанській у мікрорайоні «Радванка». Вже дуже скоро ці стовпи будуть встановлені і у темну пору доби стане світліше. Перед цим такі роботи працівники «Закарпаттяобленерго» проводили по вулицях Тельмана та Гранітній. Звіти по цій роботі будуть і надалі висвітлюватись. 

 

 

 

Петро Габрин

 

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню, працюють при підтримці програми “Рома України” Міжнародного Фонду "Відродження". Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”.

Погляди відображені у цьому матеріалі належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".