Календар новин

<< < грудень 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


"Людина без паспорта" отримала паспорт!

З вересня місяця юристи-консультанти Центру правової інформації та консультацій Мирослав Горват та Іван Балог допомагають у виготовленні особистих документів жителю вулиці Тельмана з Ужгорода Буков Ернесту Тітусовичу, 1955 р.н.

На шляху до отримання паспорта громадянина України для Буков Ернеста він був отримав «тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина» та свідоцтво про народження (повторно).

Днями начальник Ужгородського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби Магдалина Бобяк вручила нашому «герою» омріяний паспорт!

Ернест Тітусович пенсійного віку, тому після отримання паспорту ми допомагатимемо йому в отриманні пенсії.

 

Мирослав Горват

 

 

 

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню, працюють при підтримці програми “Рома України” Міжнародного Фонду "Відродження". Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”.
Погляди відображені у цьому матеріалі належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

 Веб-сайт створено в рамках проекту «Створення у м. Ужгород Центру правової інформації та консультацій для посилення правових можливостей бідних верств населення з осередком на території ромського компактного поселення в м. Ужгород – Радванці», що реалізовується в партнерстві громадськими організаціями «Карпатське агентство прав людини «Вестед», «Товариство ромів Закарпаття «Рома» та «Закарпатське обласне ромське об’єднання «Романі черхень» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”. Думки, відображені у матеріалах сайту, належать авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".